30 MAYIS 2021 TERAPİ TRAIL YARIŞ SONUÇLARI
         
12K MANASTIR KADINLAR GENEL SIRALAMASI
         
         
SIRA NO BIP NO SOYADI,ADI KULÜBÜ NET SÜRE
         
1. 1392 Eser, Gülşen   01:12:03
2. 1430 Tütüncü, Çiğdem Göztepe Spor Kulübü 01:13:57
3. 1342 Işık, Özlem   01:15:10
4. 1371 Cıvlan, Esen Ege Maraton 01:20:47
5. 1363 Erener, Beliz RunforFun 01:23:34
6. 1360 Ertörün, Feyza   01:33:54
7. 1154 Seifi, Leila Charisma Fitnes Runner Team 01:34:32
8. 1330 Küçükterci, Nilay   01:37:13
9. 1402 Tidin, Funda   01:39:27
10. 1367 Akgül, Gülay   01:40:11
11. 1366 Pehlivanoğlu, Ece   01:40:12
12. 1437 Bayrak, Gökçe   01:42:29
13. 1347 Sepici, Toprak   01:42:41
14. 1388 Ar, Günsel R.E.D. Runners 01:43:07
15. 1375 Güneş, Gülay   01:43:41
16. 1403 Kormaz, Özlem İzga Gaziemir Atletizm Kulübü 01:44:10
17. 1349 Çelenk, Büşra Çisil   01:45:14
18. 1450 Bozdayı, Semra   01:46:27
19. 1336 Veral, Şehnaz Outdoor İzmir 01:46:37
20. 1446 Arıç, Derya   01:51:11
21. 1050 Ünal, Züheyla Ege Maraton 01:51:19
22. 1315 Ertaştan, Bahar Kardelen   01:51:29
23. 1328 Öztürk, Derya   01:52:26
24. 1431 Kangal, Aslı Stüdio Hause 01:53:06
25. 1454 Özyurda Ergen, Deniz Buğhan 01:54:59
26. 1456 Polat, Başak Medifiz Fizyo Sports 01:54:59
27. 1124 Toker, Burcu Charisma Fitnes Runner Team 01:56:03
28. 1399 Sönmez, Dilek Karşıyaka One Team 01:56:48
29. 1369 Özyurtlu, Kübra   01:57:59
30. 1317 Demirok, Hazal   01:59:09
31. 1086 Kapkın, Gölge Adım Adım İzmir 01:59:53
32. 1311 Yardımcı, Yasemin   02:01:44
33. 1167 Rahnama, Elnaz Charisma Fitnes Runner Team 02:02:17
34. 1380 Dombaycı, Özge   02:03:40
35. 1455 Arkan Ekici, Seçil Outdoor İzmir 02:03:45
36. 1362 Kiraz, Senem Karşıyaka One Team 02:04:32
37. 1424 Özer, Gülşen   02:05:14
38. 1449 Can, Berrin   02:05:22
39. 1465 Dönmez, Sinem   02:05:27
40. 1341 Bayçura, Şükran Outdoor İzmir 02:06:04
41. 1386 Karaca, Nihan İzmir Yüzme Tiriatlon 02:07:26
42. 1346 Karaboğa, Tülin İzmir Yüzme Tiriatlon 02:07:26
43. 1422 Zeynali, Elif Cf North 02:07:36
44. 1322 Karakır, Sanem Arzu   02:12:29
45. 1327 Aydın, Ceren   02:14:00
46. 1377 Balyacı, Yasemin Karşıyaka One Team 02:24:13
47. 1338 Güngör Alper, Eda   02:25:04
48. 1335 Ersus, Seda   02:25:22
49. 1413 Şengün, Sultan   02:32:36
50. 1407 İldaş, Merve   02:32:39
51. 1039 Kılıç, Ijlal Adım Adım İzmir 02:32:52
52. 1409 Seçgin, Ayla Adım Adım İzmir 02:33:30
53. 1439 Çakıroğlu, Elif   02:38:14
54. 1130 Koç, Sevil   02:46:21
55. 1401 Akıl, Sinem   02:49:55
56. 1408 Yenier, Merve   02:50:38
57. 1440 Başol, Didem Mert Optik 03:20:23
58. 1438 Aslan, Özlem Mert Optik 03:20:25
DSQ 1333 Özbağçıvan, Elif İzmir Yüzme Tiriatlon  
DSQ 1361 Doğrucuoğlu, Bilge    
DSQ 1383 Kovan, Hafize Karşıyaka One Team  
DSQ 1435 Kıvan, Özge    
         
         
12 K ERKEKLER GENEL SIRALAMASI
         
1. 1344 Ablay, Hamdullah İzmir B.B. Spor Külübü 54:46:00
2. 1084 Aydıngör, Mehmet İzmir B.B. Spor Külübü 56:03:00
3. 1448 Bayan, Evren İzmir Masterler Atletizm Kulübü 57:23:00
4. 1398 Saraç, Tuncay Torbalı Belediye Spor Kulübü 59:18:00
5. 1326 Çiçek, Mehmet Torbalı Metropolis Gençlik ve S.K. 01:01:20
6. 1418 Hoşyılmaz, Ozan Koşanöğretmen 01:01:26
7. 1427 Arabacı, Ömer   01:02:03
8. 1132 Durmaz, Ali Osman MS Araştırmaları Derneği 01:04:03
9. 1209 Çalışkan, Ayhan Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 01:04:31
10. 1436 Yıldız, Murat   01:06:14
11. 1313 Başkaya, Gürsel   01:06:45
12. 1387 Topaloğlu, Semih   01:10:36
13. 1339 İlgün, Cem Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 01:11:12
14. 1382 Gürgüz, Erdal   01:11:16
15. 1353 Ertunç, Oktay Buca Koşu Grubu 01:11:17
16. 1334 Koçoğlu, Bora Karşıyaka One Team 01:11:56
17. 1160 Kömeç, Engin   01:12:17
18. 1083 Karakuş, Muzaffer Ege Maraton 01:13:27
19. 1441 Erten, Kerem Ömer Göztepe 01:13:38
20. 1098 Ayhan, Refik Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 01:13:48
21. 1406 Eryiğit, Özkan   01:13:51
22. 1166 Bozacıoğlu, Bayezid Adım Adım İzmir 01:14:01
23. 1376 Düzcan, Kaan   01:14:38
24. 1400 Sucu, Enis Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 01:17:13
25. 1379 Başlıkaya, Cömert   01:17:41
26. 1393 Erdoğan, Uğur   01:20:19
27. 1325 Yaşar, Hüsnü   01:23:34
28. 1372 Karamızrak, Canip   01:23:34
29. 1426 Özer, Muhammed Selçuk   01:24:23
30. 1329 Mıkmıllı, Ergün   01:24:35
31. 1178 Kozak, Alper TeamREDTri 01:25:05
32. 1385 Şenol, Cüneyt GarantiRun 01:25:14
33. 1094 Çevik, Ahmet Ender   01:26:10
34. 1186 Okay, Firat   01:26:57
35. 1433 Akman, Kaan   01:27:29
36. 1320 Oral, Mehmet   01:28:19
37. 1090 Akan, Yiğit   01:29:14
38. 1394 Yeniay, Ali Herkoşulda 01:29:31
39. 1415 Gümüş, Izzettin   01:29:35
40. 1312 Akbaş, Bilal Can   01:30:56
41. 1321 Tekyiğit, Rifat Ayhan   01:32:00
42. 1314 Gözütoğlu, Yavuz Selim Andaç Running Team 01:32:35
43. 1466 Parlak, Ismail   01:34:07
44. 1214 Soltani, Nima   01:34:40
45. 1451 Bayram, Fatih Emre   01:34:46
46. 1423 Erdogmuş, Seçkin   01:36:10
47. 1099 Sarıdedeoğlu, Mehmet Charisma Fitnes Runner Team 01:36:26
48. 1239 Keser, Sabri Charisma Fitnes Runner Team 01:36:27
49. 1460 Çevik, Kubilay Charisma Fitnes Runner Team 01:36:27
50. 1318 Günduru, Onur Voltron 01:36:38
51. 1397 Dilişen, Berk   01:37:50
52. 1420 Topçu, Çağatay   01:38:02
53. 1092 Çakır, Semih   01:38:25
54. 1340 Demiröz, Mustafa   01:38:45
55. 1395 Aslan, Serhat   01:38:46
56. 1319 Senger, Tuğrul   01:38:50
57. 1316 İdacı, Tunay   01:39:48
58. 1462 Türk, Engin   01:40:20
59. 1428 Özmet, Soner   01:41:41
60. 1089 Bilen, Egehan   01:42:08
61. 1389 Özkök, Osman Değer R.E.D. Runners 01:42:29
62. 1444 Baysoy, Anil   01:42:59
63. 1348 Şentürk, Yarkın   01:43:28
64. 1343 Polat, İbrahim Halil Bir Beygirlik Güç 01:43:33
65. 1355 Demirci, Cem   01:43:36
66. 1354 Yelkenbiçer, Alp Avni Karşıyaka One Team 01:43:37
67. 1016 Kaya, Onur   01:43:57
68. 1459 Arıkan, Kazim Charisma Fitnes Runner Team 01:44:02
69. 1469 Ergul, Ali Charisma Fitnes Runner Team 01:44:03
70. 1429 Hayırlı, Ahmet Erdem   01:45:34
71. 1357 Çelik, Orçun   01:45:50
72. 1414 Çetin, Erkan Outdoor İzmir 01:46:11
73. 1095 Köroğlu, Serdar Charisma Fitnes Runner Team 01:46:33
74. 1417 Ergun, Onur Outdoor İzmir 01:46:34
75. 1164 Gümüşlüoğlu, Hakki Özgür Serdar 01:46:34
76. 1391 Suner, Kadri   01:47:16
77. 1384 Tunç, Müslim Atak Dağcılık Kılübü 01:48:09
78. 1410 Çiftçi, Hasan Dikili Team 01:48:59
79. 1350 Çelenk, Cevat   01:49:36
80. 1445 Efeoğlu, Ertan   01:49:46
81. 1041 Akçay, Emrah Ege Maraton 01:51:06
82. 1332 Özbağçıvan, Erdoğan İzmir Yüzme Tiriatlon 01:51:26
83. 1443 Sucu, Yusuf Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 01:51:48
84. 1390 Çelik, Kemal Evren   01:52:23
85. 1432 Sengit, Ibrahim Stüdio Hause 01:53:06
86. 1053 Yazgı, Burak Medifiz Fizyo Sports 01:53:48
87. 1412 Taşkıran, Hüseyin Konak Dondurma Alanya 01:53:52
88. 1324 Karakır, Cihan   01:54:15
89. 1425 Bulut, Ercüment Ege Maraton 01:54:30
90. 1411 Göral, Özkan Dikili Team 01:54:42
91. 1370 Özyurtlu, Özcan   01:55:02
92. 1221 Köroğlu, Mehmet Ali   01:57:06
93. 1121 Uslu, Hamza   01:57:28
94. 1447 Muzaklar, Selçuk Koşan Aynasız 01:59:23
95. 1381 Dombaycı, Onur   02:03:39
96. 1323 Ekici, Bahadır Outdoor İzmir 02:03:45
97. 1378 Şibar, Yalçın Outdoor İzmir 02:04:18
98. 1404 Güler, Hayrettin   02:04:32
99. 1215 Taşbağ, Nizamettin Beşiktaş 02:04:41
100. 1416 Elarslan, Vedat Outdoor İzmir 02:06:25
101. 1345 Akkocan, Reha Outdoor İzmir 02:07:13
102. 1463 Öktem, Mustafa   02:07:25
103. 1461 Dönmez, Sinan Ata Diş Poliklinik 02:11:11
104. 1359 Yaman, Emre   02:11:23
105. 1368 Yılmaz, Oğuzhan   02:11:57
106. 1337 Alper, Koray   02:25:04
107. 1358 Çay, Onur   02:26:56
108. 1405 Arsan, Neşet Hakan Dağcı Arama Kurtarma 02:29:07
109. 1419 Kaya, Mehmet Akif Outdoor İzmir 02:29:59
110. 1180 Kayar, Oğuz   02:31:36
111. 1434 Gürsoy, Gürcan   02:36:54
112. 1216 Öktem, Mustafa Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:42:52
113. 1374 Sunay, Özkan Sunay 02:48:59
114. 1373 Sunay, Özgür Sunay 02:57:57
115. 1421 Kınıkarslan, Cenk   03:04:56
         
         
12K MANASTIR YAŞ GRUPLARI SIRALAMASI
         
    KADINLAR 18-39     
         
1. 1360 Ertörün, Feyza   01:33:54
2. 1154 Seifi, Leila Charisma Fitnes Runner Team 01:34:32
3. 1330 Küçükterci, Nilay   01:37:13
4. 1402 Tidin, Funda   01:39:27
5. 1367 Akgül, Gülay   01:40:11
6. 1366 Pehlivanoğlu, Ece   01:40:12
7. 1347 Sepici, Toprak   01:42:41
8. 1375 Güneş, Gülay   01:43:41
9. 1403 Kormaz, Özlem İzga Gaziemir Atletizm Kulübü 01:44:10
10. 1349 Çelenk, Büşra Çisil   01:45:14
11. 1336 Veral, Şehnaz Outdoor İzmir 01:46:37
12. 1315 Ertaştan, Bahar Kardelen   01:51:29
13. 1328 Öztürk, Derya   01:52:26
14. 1431 Kangal, Aslı Stüdio Hause 01:53:06
15. 1454 Özyurda Ergen, Deniz Buğhan 01:54:59
16. 1456 Polat, Başak Medifiz Fizyo Sports 01:54:59
17. 1124 Toker, Burcu Charisma Fitnes Runner Team 01:56:03
18. 1369 Özyurtlu, Kübra   01:57:59
19. 1317 Demirok, Hazal   01:59:09
20. 1167 Rahnama, Elnaz Charisma Fitnes Runner Team 02:02:17
21. 1380 Dombaycı, Özge   02:03:40
22. 1455 Arkan Ekici, Seçil Outdoor İzmir 02:03:45
23. 1424 Özer, Gülşen   02:05:14
24. 1386 Karaca, Nihan İzmir Yüzme Tiriatlon 02:07:26
25. 1346 Karaboğa, Tülin İzmir Yüzme Tiriatlon 02:07:26
26. 1422 Zeynali, Elif Cf North 02:07:36
27. 1327 Aydın, Ceren   02:14:00
28. 1413 Şengün, Sultan   02:32:36
29. 1407 İldaş, Merve   02:32:39
30. 1439 Çakıroğlu, Elif   02:38:14
31. 1130 Koç, Sevil   02:46:21
32. 1401 Akıl, Sinem   02:49:55
33. 1408 Yenier, Merve   02:50:38
34. 1440 Başol, Didem Mert Optik 03:20:23
DSQ 1383 Kovan, Hafize Karşıyaka One Team 01:57:24
DSQ 1435 Kıvan, Özge   01:00:31
         
         
    KADINLAR 40-49    
         
1. 1371 Cıvlan, Esen Ege Maraton 01:20:47
2. 1363 Erener, Beliz RunforFun 01:23:34
3. 1437 Bayrak, Gökçe   01:42:29
4. 1450 Bozdayı, Semra   01:46:27
5. 1446 Arıç, Derya   01:51:11
6. 1050 Ünal, Züheyla Ege Maraton 01:51:19
7. 1399 Sönmez, Dilek Karşıyaka One Team 01:56:48
8. 1086 Kapkın, Gölge Adım Adım İzmir 01:59:53
9. 1311 Yardımcı, Yasemin   02:01:44
10. 1362 Kiraz, Senem Karşıyaka One Team 02:04:32
11. 1449 Can, Berrin   02:05:22
12. 1465 Dönmez, Sinem   02:05:27
13. 1341 Bayçura, Şükran Outdoor İzmir 02:06:04
14. 1322 Karakır, Sanem Arzu   02:12:29
15. 1338 Güngör Alper, Eda   02:25:04
16. 1335 Ersus, Seda   02:25:22
17. 1039 Kılıç, Ijlal Adım Adım İzmir 02:32:52
18. 1438 Aslan, Özlem Mert Optik 03:20:25
DSQ 1333 Özbağçıvan, Elif İzmir Yüzme Tiriatlon 02:38:00
DSQ 1361 Doğrucuoğlu, Bilge   01:01:12
         
    KADINLAR 50-70    
         
1. 1388 Ar, Günsel R.E.D. Runners 01:43:07
2. 1377 Balyacı, Yasemin Karşıyaka One Team 02:24:13
3. 1409 Seçgin, Ayla Adım Adım İzmir 02:33:30
         
    ERKEKLER  18-39    
         
1. 1398 Saraç, Tuncay Torbalı Belediye Spor Kulübü 59:18:00
2. 1326 Çiçek, Mehmet Torbalı Metropolis Gençlik ve S.K. 01:01:20
3. 1418 Hoşyılmaz, Ozan Koşanöğretmen 01:01:26
4. 1427 Arabacı, Ömer   01:02:03
5. 1132 Durmaz, Ali Osman MS Araştırmaları Derneği 01:04:03
6. 1436 Yıldız, Murat   01:06:14
7. 1387 Topaloğlu, Semih   01:10:36
8. 1160 Kömeç, Engin   01:12:17
9. 1406 Eryiğit, Özkan   01:13:51
10. 1376 Düzcan, Kaan   01:14:38
11. 1400 Sucu, Enis Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 01:17:13
12. 1426 Özer, Muhammed Selçuk   01:24:23
13. 1178 Kozak, Alper TeamREDTri 01:25:05
14. 1094 Çevik, Ahmet Ender   01:26:10
15. 1433 Akman, Kaan   01:27:29
16. 1090 Akan, Yiğit   01:29:14
17. 1394 Yeniay, Ali Herkoşulda 01:29:31
18. 1312 Akbaş, Bilal Can   01:30:56
19. 1214 Soltani, Nima   01:34:40
20. 1451 Bayram, Fatih Emre   01:34:46
21. 1460 Çevik, Kubilay Charisma Fitnes Runner Team 01:36:27
22. 1397 Dilişen, Berk   01:37:50
23. 1420 Topçu, Çağatay   01:38:02
24. 1092 Çakır, Semih   01:38:25
25. 1340 Demiröz, Mustafa   01:38:45
26. 1395 Aslan, Serhat   01:38:46
27. 1316 İdacı, Tunay   01:39:48
28. 1428 Özmet, Soner   01:41:41
29. 1089 Bilen, Egehan   01:42:08
30. 1444 Baysoy, Anil   01:42:59
31. 1348 Şentürk, Yarkın   01:43:28
32. 1343 Polat, İbrahim Halil Bir Beygirlik Güç 01:43:33
33. 1354 Yelkenbiçer, Alp Avni Karşıyaka One Team 01:43:37
34. 1016 Kaya, Onur   01:43:57
35. 1469 Ergul, Ali Charisma Fitnes Runner Team 01:44:03
36. 1429 Hayırlı, Ahmet Erdem   01:45:34
37. 1357 Çelik, Orçun   01:45:50
38. 1391 Suner, Kadri   01:47:16
39. 1350 Çelenk, Cevat   01:49:36
40. 1041 Akçay, Emrah Ege Maraton 01:51:06
41. 1390 Çelik, Kemal Evren   01:52:23
42. 1432 Sengit, Ibrahim Stüdio Hause 01:53:06
43. 1053 Yazgı, Burak Medifiz Fizyo Sports 01:53:48
44. 1411 Göral, Özkan Dikili Team 01:54:42
45. 1370 Özyurtlu, Özcan   01:55:02
46. 1121 Uslu, Hamza   01:57:28
47. 1447 Muzaklar, Selçuk Koşan Aynasız 01:59:23
48. 1381 Dombaycı, Onur   02:03:39
49. 1323 Ekici, Bahadır Outdoor İzmir 02:03:45
50. 1404 Güler, Hayrettin   02:04:32
51. 1215 Taşbağ, Nizamettin Beşiktaş 02:04:41
52. 1359 Yaman, Emre   02:11:23
53. 1368 Yılmaz, Oğuzhan   02:11:57
54. 1358 Çay, Onur   02:26:56
55. 1419 Kaya, Mehmet Akif Outdoor İzmir 02:29:59
56. 1180 Kayar, Oğuz   02:31:36
57. 1434 Gürsoy, Gürcan   02:36:54
         
    ERKEKLER 40-49    
         
1. 1209 Çalışkan, Ayhan Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 01:04:31
2. 1313 Başkaya, Gürsel   01:06:45
3. 1339 İlgün, Cem Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 01:11:12
4. 1382 Gürgüz, Erdal   01:11:16
5. 1353 Ertunç, Oktay Buca Koşu Grubu 01:11:17
6. 1334 Koçoğlu, Bora Karşıyaka One Team 01:11:56
7. 1098 Ayhan, Refik Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 01:13:48
8. 1379 Başlıkaya, Cömert   01:17:41
9. 1393 Erdoğan, Uğur   01:20:19
10. 1372 Karamızrak, Canip   01:23:34
11. 1329 Mıkmıllı, Ergün   01:24:35
12. 1385 Şenol, Cüneyt GarantiRun 01:25:14
13. 1186 Okay, Firat   01:26:57
14. 1415 Gümüş, Izzettin   01:29:35
15. 1314 Gözütoğlu, Yavuz Selim Andaç Running Team 01:32:35
16. 1466 Parlak, Ismail   01:34:07
17. 1423 Erdogmuş, Seçkin   01:36:10
18. 1099 Sarıdedeoğlu, Mehmet Charisma Fitnes Runner Team 01:36:26
19. 1239 Keser, Sabri Charisma Fitnes Runner Team 01:36:27
20. 1318 Günduru, Onur Voltron 01:36:38
21. 1462 Türk, Engin   01:40:20
22. 1389 Özkök, Osman Değer R.E.D. Runners 01:42:29
23. 1355 Demirci, Cem   01:43:36
24. 1414 Çetin, Erkan Outdoor İzmir 01:46:11
25. 1095 Köroğlu, Serdar Charisma Fitnes Runner Team 01:46:33
26. 1417 Ergun, Onur Outdoor İzmir 01:46:34
27. 1164 Gümüşlüoğlu, Hakki Özgür Serdar 01:46:34
28. 1410 Çiftçi, Hasan Dikili Team 01:48:59
29. 1445 Efeoğlu, Ertan   01:49:46
30. 1332 Özbağçıvan, Erdoğan İzmir Yüzme Tiriatlon 01:51:26
31. 1443 Sucu, Yusuf Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 01:51:48
32. 1412 Taşkıran, Hüseyin Konak Dondurma Alanya 01:53:52
33. 1324 Karakır, Cihan   01:54:15
34. 1345 Akkocan, Reha Outdoor İzmir 02:07:13
35. 1461 Dönmez, Sinan Ata Diş Poliklinik 02:11:11
36. 1337 Alper, Koray   02:25:04
37. 1374 Sunay, Özkan Sunay 02:48:59
38. 1373 Sunay, Özgür Sunay 02:57:57
39. 1421 Kınıkarslan, Cenk   03:04:56
         
    ERKEKLER 50-70    
         
1. 1083 Karakuş, Muzaffer Ege Maraton 01:13:27
2. 1441 Erten, Kerem Ömer Göztepe 01:13:38
3. 1166 Bozacıoğlu, Bayezid Adım Adım İzmir 01:14:01
4. 1325 Yaşar, Hüsnü   01:23:34
5. 1320 Oral, Mehmet   01:28:19
6. 1321 Tekyiğit, Rifat Ayhan   01:32:00
7. 1319 Senger, Tuğrul   01:38:50
8. 1459 Arıkan, Kazim Charisma Fitnes Runner Team 01:44:02
9. 1384 Tunç, Müslim Atak Dağcılık Kılübü 01:48:09
10. 1425 Bulut, Ercüment Ege Maraton 01:54:30
11. 1221 Köroğlu, Mehmet Ali   01:57:06
12. 1378 Şibar, Yalçın Outdoor İzmir 02:04:18
13. 1416 Elarslan, Vedat Outdoor İzmir 02:06:25
14. 1463 Öktem, Mustafa   02:07:25
15. 1405 Arsan, Neşet Hakan Dağcı Arama Kurtarma 02:29:07
16. 1216 Öktem, Mustafa Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:42:52
         
         
22K RADAR GENEL SONUÇLARI
         
    KADINLAR GENEL SIRALAMASI    
         
1. 2238 Okyay, Tülin   02:09:27
2. 2313 Polat, Ekin Onaran Academy 02:25:57
3. 2335 Taş, Fatma   02:31:10
4. 2241 Korkmaz, Arzu   02:37:56
5. 2343 Erdemir, Elif Gül   02:40:13
6. 2288 Töreli, Elena Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:42:54
7. 2307 Coşkun, Canan   02:44:31
8. 2318 Bozkurt, Necibe Işık   02:45:21
9. 2338 Şengül, Melek Nurşen Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:45:55
10. 2295 Ateş, Burcu WeLoveTri 02:48:25
11. 2308 Yavuzcan, Aysun Karşıyaka One Team 02:49:48
12. 2249 Armağan, Özlem Outdoor İzmir 02:50:07
13. 2259 Uğuz, Betül Outdoor İzmir 02:54:56
14. 2237 Çağlar, Meral Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 02:59:07
15. 2217 Kahraman, Yasemin   03:05:02
16. 2226 Soysal, Hülya   03:05:36
17. 2257 Engin, Dilek Cf North 03:05:55
18. 2245 Pündük, Zekine   03:11:33
19. 2285 Aslı Arıç, Nilgün Akhisar Atletizm 03:16:48
20. 2336 Tokdemir, Naz   03:17:34
21. 2334 Sait, Emine   03:25:32
22. 2286 Ebrahimvanddıbazar, Ayda Erol 03:43:23
23. 2240 Duran, Candan Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 03:44:36
24. 2320 Cirik, Pelin Ege Maraton 03:57:46
         
    ERKEKLER GENEL SIRALAMASI    
         
1. 2224 Arda, Ufuk İzmir B.B. Spor Külübü 01:45:43
2. 2223 Fırat, Oktay Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 01:45:43
3. 2301 Özdemir, Fatih Stone Man 01:55:09
4. 2319 Alyılmaz, Cevdet Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 01:56:52
5. 2306 Alp, Hakan R.E.D. Runners 02:03:41
6. 2284 Arıç, Deniz Akhisar Atletizm 02:05:10
7. 2231 Zengin, Emre Outdoor İzmir 02:07:15
8. 2282 Tanınmış, Murat İzeltaş 02:07:37
9. 2279 Bölükdemir, Yildiray Ege Maraton 02:07:57
10. 2297 Çelik, Cengiz Ege Maraton 02:09:34
11. 2261 Döner, Mehmet Adım Adım İzmir 02:10:34
12. 2314 Kara, Savaş Lütfi TeamRun.Bo 02:12:25
13. 2227 Cankır, Barış   02:12:38
14. 2331 Taylan, Muzaffer Koşu Dünyamız 02:14:04
15. 2244 Tutak, Alper R.E.D. Runners 02:14:32
16. 2212 Artam, Can   02:14:57
17. 2322 Pancar, Mustafa   02:15:21
18. 2332 Arslan, Turgut Karşıyaka One Team 02:15:28
19. 2290 Türkmenoğlu, Zafer Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:16:11
20. 2281 Bacak, Murat Ege Maraton 02:19:05
21. 2273 Oğlakcıoğlu, Niyazi   02:19:34
22. 2225 Demirpehlivan, Baskın   02:21:24
23. 2236 Vardar, Suat   02:21:47
24. 2337 Özdemir, Muhammet Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:22:02
25. 2299 Sinci, Erkan Erkan 02:22:15
26. 2277 Tezer, Günay   02:24:51
27. 2300 Şahin, Ali Stone Man 02:24:55
28. 2263 Dayı, Sinan   02:25:56
29. 2330 Polat, Ali   02:25:57
30. 2312 Kızıoğlu, Özgür Onaran Academy 02:25:59
31. 2243 Dikici, Abdulkadir   02:26:45
32. 2292 Atasoy, Özay Torbalı Metropolis Gençlik ve S.K. 02:26:49
33. 2310 Suna, Özgür   02:26:49
34. 2222 Adem, Umut R.E.D. Runners 02:26:54
35. 2248 Işıldar, Hüseyin   02:27:21
36. 2339 Kol, Kemal Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:28:12
37. 2242 Çelik, Mustafa Adım Adım İzmir 02:28:19
38. 2321 Işıldar, Hasan   02:28:23
39. 2329 Ilgen, Orkun   02:30:47
40. 2316 Şimşek, Ozan İdadik 02:30:51
41. 2211 Yalçınkaya, Gökçen Mutlu GarantiRun 02:32:30
42. 2229 Bartlett, Michael   02:32:33
43. 2276 Taylan, Uğur   02:32:56
44. 2293 Yavuz, Ümit   02:37:48
45. 2275 Şahin, Ümit Herkoşulda 02:39:09
46. 2311 Kılıç, Tarık Tarkan   02:39:09
47. 2258 Yakar, Ercüment Babam 02:39:41
48. 2325 Ünal, Ismail Önder KPMG Runners 02:40:52
49. 2347 Güneş, Ogün Ege Maraton 02:41:19
50. 2333 Young, Jhon   02:42:51
51. 2271 Sarıtaş, Serhat Serhat Sarıtaş 02:43:21
52. 2268 Dindar, Mesut Birhan Medifiz Fizyo Sports 02:43:23
53. 2328 Özceylan, Yusuf TeamRun.Bo 02:44:29
54. 2326 Demir, Levent   02:44:42
55. 2232 Altunsesli, Orhan Outdoor İzmir 02:48:15
56. 2270 Zıngıl, Anil İzga Gaziemir Atletizm  Spor Kulübü 02:48:15
57. 2252 Ertepe, Bahadır Ege Maraton 02:48:29
58. 2256 Engin, Semih Cf North 02:49:37
59. 2255 Atabay, Cihat Cf North 02:49:38
60. 2309 Dağ, Egemen Karşıyaka One Team 02:49:47
61. 2302 Buğa, Haydar Karşıyaka One Team 02:50:54
62. 2246 Sever, Ilhan Buca Koşu Grubu 02:52:51
63. 2291 Yanova, Abdullah   02:52:52
64. 2250 Kanaç, Umut Doğukan   02:52:55
65. 2213 Şener, Akin   02:52:56
66. 2304 Alkan, Kadem   02:52:56
67. 2264 Avcı, Kadir Karşıyaka One Team 02:53:14
68. 2278 Demirpençe, Savaş   02:53:31
69. 2324 Evcil, Tayfun   02:53:48
70. 2253 Ata, Abdullah Kürşat   02:54:22
71. 2235 Aydın, Ahmet Anıl   02:56:11
72. 2247 Dağ, Akin Ege Maraton 02:57:15
73. 2266 Derin, Zafer Adım Adım İzmir 02:59:15
74. 2216 Kahraman, Hakan   03:00:03
75. 2317 Ayazlar, Adnan Tolga   03:01:54
76. 2267 Hasoğlu, Ufuk   03:02:13
77. 2296 Hancı, Alper   03:03:25
78. 2219 Güçlü, Devrim İYTE Koşu 03:04:12
79. 2239 Hazar, Egemen Ümit   03:04:18
80. 2298 Hayes, Ashley Jon   03:06:13
81. 2315 Altın, Özcan   03:07:29
82. 2265 Özoğul, Kayhan   03:11:33
83. 2272 Aşçıoğlu, Ahmet Ahmet 03:15:30
84. 2280 Tabak, Ali Huso24 03:16:45
85. 2254 Tuna, Ozan   03:21:52
86. 2228 Donbaloğlu, Süleyman   03:25:52
87. 2305 Doğan, Ali Coşkun   03:26:29
88. 2234 Kovar, Halil Ibrahim   03:38:21
89. 2269 Selçuk, Ismail Çağla 03:42:13
90. 2287 Kozan, Hüseyin Erol 03:43:18
91. 2341 Pamuk, Barış Önder Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 03:48:28
92. 2342 Aytekin, Deniz Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 03:48:29
93. 2215 Gençer, Hakan   03:50:34
94. 2283 Cirik, F.Serdar Nafize 03:57:46
         
         
22K RADAR YAŞ GRUPLARI SONUÇLARI
         
    KADINLAR 18-39    
         
1. 2241 Korkmaz, Arzu   02:37:56
2. 2343 Erdemir, Elif Gül   02:40:13
3. 2288 Töreli, Elena Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:42:54
4. 2307 Coşkun, Canan   02:44:31
5. 2295 Ateş, Burcu WeLoveTri 02:48:25
6. 2308 Yavuzcan, Aysun Karşıyaka One Team 02:49:48
7. 2217 Kahraman, Yasemin   03:05:02
8. 2285 Aslı Arıç, Nilgün Akhisar Atletizm 03:16:48
9. 2334 Sait, Emine   03:25:32
10. 2286 Ebrahimvanddıbazar, Ayda Erol 03:43:23
         
    KADINLAR  40-49    
         
1. 2318 Bozkurt, Necibe Işık   02:45:21
2. 2338 Şengül, Melek Nurşen Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:45:55
3. 2249 Armağan, Özlem Outdoor İzmir 02:50:07
4. 2259 Uğuz, Betül Outdoor İzmir 02:54:56
5. 2237 Çağlar, Meral Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 02:59:07
6. 2226 Soysal, Hülya   03:05:36
7. 2257 Engin, Dilek Cf North 03:05:55
8. 2245 Pündük, Zekine   03:11:33
9. 2336 Tokdemir, Naz   03:17:34
10. 2240 Duran, Candan Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 03:44:36
11. 2320 Cirik, Pelin Ege Maraton 03:57:46
         
    Erkek 18-39    
         
1. 2284 Arıç, Deniz Akhisar Atletizm 02:05:10
2. 2231 Zengin, Emre Outdoor İzmir 02:07:15
3. 2282 Tanınmış, Murat İzeltaş 02:07:37
4. 2261 Döner, Mehmet Adım Adım İzmir 02:10:34
5. 2227 Cankır, Barış   02:12:38
6. 2244 Tutak, Alper R.E.D. Runners 02:14:32
7. 2212 Artam, Can   02:14:57
8. 2322 Pancar, Mustafa   02:15:21
9. 2332 Arslan, Turgut Karşıyaka One Team 02:15:28
10. 2273 Oğlakcıoğlu, Niyazi   02:19:34
11. 2299 Sinci, Erkan Erkan 02:22:15
12. 2263 Dayı, Sinan   02:25:56
13. 2329 Ilgen, Orkun   02:30:47
14. 2276 Taylan, Uğur   02:32:56
15. 2258 Yakar, Ercüment Babam 02:39:41
16. 2271 Sarıtaş, Serhat Serhat Sarıtaş 02:43:21
17. 2268 Dindar, Mesut Birhan Medifiz Fizyo Sports 02:43:23
18. 2326 Demir, Levent   02:44:42
19. 2270 Zıngıl, Anil İzga Gaziemir Atletizm  Spor Kulübü 02:48:15
20. 2255 Atabay, Cihat Cf North 02:49:38
21. 2291 Yanova, Abdullah   02:52:52
22. 2250 Kanaç, Umut Doğukan   02:52:55
23. 2304 Alkan, Kadem   02:52:56
24. 2324 Evcil, Tayfun   02:53:48
25. 2247 Dağ, Akin Ege Maraton 02:57:15
26. 2216 Kahraman, Hakan   03:00:03
27. 2296 Hancı, Alper   03:03:25
28. 2239 Hazar, Egemen Ümit   03:04:18
29. 2315 Altın, Özcan   03:07:29
30. 2272 Aşçıoğlu, Ahmet Ahmet 03:15:30
31. 2228 Donbaloğlu, Süleyman   03:25:52
32. 2234 Kovar, Halil Ibrahim   03:38:21
33. 2269 Selçuk, Ismail Çağla 03:42:13
         
    ERKEKLER 40-49    
         
1. 2306 Alp, Hakan R.E.D. Runners 02:03:41
2. 2314 Kara, Savaş Lütfi TeamRun.Bo 02:12:25
3. 2331 Taylan, Muzaffer Koşu Dünyamız 02:14:04
4. 2290 Türkmenoğlu, Zafer Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:16:11
5. 2281 Bacak, Murat Ege Maraton 02:19:05
6. 2225 Demirpehlivan, Baskın   02:21:24
7. 2236 Vardar, Suat   02:21:47
8. 2277 Tezer, Günay   02:24:51
9. 2330 Polat, Ali   02:25:57
10. 2312 Kızıoğlu, Özgür Onaran Academy 02:25:59
11. 2292 Atasoy, Özay Torbalı Metropolis Gençlik ve S.K. 02:26:49
12. 2310 Suna, Özgür   02:26:49
13. 2222 Adem, Umut R.E.D. Runners 02:26:54
14. 2248 Işıldar, Hüseyin   02:27:21
15. 2242 Çelik, Mustafa Adım Adım İzmir 02:28:19
16. 2321 Işıldar, Hasan   02:28:23
17. 2316 Şimşek, Ozan İdadik 02:30:51
18. 2211 Yalçınkaya, Gökçen Mutlu GarantiRun 02:32:30
19. 2293 Yavuz, Ümit   02:37:48
20. 2275 Şahin, Ümit Herkoşulda 02:39:09
21. 2325 Ünal, Ismail Önder KPMG Runners 02:40:52
22. 2347 Güneş, Ogün Ege Maraton 02:41:19
23. 2328 Özceylan, Yusuf TeamRun.Bo 02:44:29
24. 2232 Altunsesli, Orhan Outdoor İzmir 02:48:15
25. 2252 Ertepe, Bahadır Ege Maraton 02:48:29
26. 2256 Engin, Semih Cf North 02:49:37
27. 2309 Dağ, Egemen Karşıyaka One Team 02:49:47
28. 2213 Şener, Akin   02:52:56
29. 2264 Avcı, Kadir Karşıyaka One Team 02:53:14
30. 2278 Demirpençe, Savaş   02:53:31
31. 2253 Ata, Abdullah Kürşat   02:54:22
32. 2235 Aydın, Ahmet Anıl   02:56:11
33. 2317 Ayazlar, Adnan Tolga   03:01:54
34. 2219 Güçlü, Devrim İYTE Koşu 03:04:12
35. 2280 Tabak, Ali Huso24 03:16:45
36. 2254 Tuna, Ozan   03:21:52
37. 2305 Doğan, Ali Coşkun   03:26:29
38. 2287 Kozan, Hüseyin Erol 03:43:18
39. 2341 Pamuk, Barış Önder Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 03:48:28
40. 2342 Aytekin, Deniz Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 03:48:29
         
    ERKEKLER 50-70    
         
1. 2319 Alyılmaz, Cevdet Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 01:56:52
2. 2279 Bölükdemir, Yildiray Ege Maraton 02:07:57
3. 2297 Çelik, Cengiz Ege Maraton 02:09:34
4. 2337 Özdemir, Muhammet Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:22:02
5. 2300 Şahin, Ali Stone Man 02:24:55
6. 2243 Dikici, Abdulkadir   02:26:45
7. 2339 Kol, Kemal Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gücü 02:28:12
8. 2229 Bartlett, Michael   02:32:33
9. 2311 Kılıç, Tarık Tarkan   02:39:09
10. 2333 Young, Jhon   02:42:51
11. 2302 Buğa, Haydar Karşıyaka One Team 02:50:54
12. 2246 Sever, Ilhan Buca Koşu Grubu 02:52:51
13. 2266 Derin, Zafer Adım Adım İzmir 02:59:15
14. 2267 Hasoğlu, Ufuk   03:02:13
15. 2298 Hayes, Ashley Jon   03:06:13
16. 2265 Özoğul, Kayhan   03:11:33
17. 2215 Gençer, Hakan   03:50:34
18. 2283 Cirik, F.Serdar Nafize 03:57:46